Návštěva v holandském Mijdrechtu

Je pátek a my odlétáme z Prahy směr Amsterdam. Po příletu a uvítání na letišti velitelem hasičů z Mijdrechtu sedáme do dodávek a zhruba hodinu cesty jedeme do Mijdrechtu. Nejprve je zastávka u moře, k občerstvení je káva, pivo. Po půl hodině cesty jsme před hasičskou stanicí. Hasiči si připravili občerstvení uvnitř a ukázku vozidel sboru. Poté nám mladí hasiči předvádí simulaci ohně na osobním vozidle. Pak následuje volná zábava jídlo pití…. Druhý den podrobné ukázky hasičských zásahů. První je rozřezání vozidla. Druhý potápění v neoprenu. Třetí hasičská plošina . Čtvrtý je pohyb s dýchacím přístrojem v zakouřených prostorech s termo kamerou. Odpoledne pak následuje zábava a hry. Potom večeře formou grilování, jídlo, pití co hrdlo ráčí… Třetí den výlet do Amsterdamu, procházka po městě a výlet lodí, poté oběd v restauraci u trajektu a odjezd na letiště a odlet domů.