Výlet na Pálavu

Ve dnech 13.-15.10.2023 se někteří naši členové vypravili na Pálavu. Obec nám zapůjčila Tranzita a tak jsme ho plně obsadili a jeden náš „spolubojovník“ vyrazil sólo vlastním vozem. Vyrazili jsme brzy ráno, abychom se v pátek mohli vykoupat a vyřádit na tobogánech v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách. Potom jsme se přemístili do Perné, kde jsme měli objednané ubytování. Večer jsme poseděli, popovídali a nějaké vínko popili, někteří zaběhli do sklípku. V sobotu jsme navštívili zámek Lednice a Mikulov. Někteří se vypravili v Mikulově na Svatý kopeček, ostatní k zámku v Mikulově. Potom jsme se přemístili opět na ubytování, kde se opakoval páteční večer. V neděli jsme posnídali a vyrazili na cestu k domovu. Všem se výlet líbil a byli spokojení jak s ubytováním, tak programem.

Tak zase někdy příště…..